Categorieën
Leidsche Rijn Nieuws Uitagenda

Historische Café van de Historische Vereniging

Als Historische Vereniging Vleuten, De Meern, Haarzuilens en Leidsche Rijn zijn we reuze trots op de vernieuwde Broederschapshuisjes. Zo’n 80 vrijwilligers van de vereniging hebben meegewerkt om van het beeldbepalende rijksmonument in het centrum van Vleuten, een prachtig kenniscentrum en museum te maken. Dat willen we delen met al onze leden en niet-leden! Daarom starten we op 14 maart met 4 x per jaar een Historische Café in de Broederschapshuisjes. Voor leden en niet-leden om gezellig bij te praten, om de rijke historie van ons gebied te beleven, om mee te praten over alle plannen en activiteiten van onze vereniging en veel meer!
Het eerste Historisch Café van de Historische Vereniging vindt plaats op 14 maart, van 15.00 tot 18.00 uur in de Broederschapshuisjes, Dorpsstraat 1, 3451BH Vleuten. U hoeft zich niet op te geven, maar ivm de catering aub wel graag doen, via activiteiten@histvervdmh.nl Graag tot dan!